فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان بهارستان با خانواده شهدای بهارستانی دیدار کردند
فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان بهارستان با خانواده معظم شهیدان محمد رضا گلستانی و شهید محمد جعفری دیدار کردند.
 
به گزارش خبرگزاری ایران آنلاین،  سلیمان پور را در این دیدارهای معنوی هزار خانی بخشدار گلستان، شهردار صالحیه و رئیس شورای شهر صالحیه ، محمدی رئیس بنیاد شهید شهرستان بهارستان و جمعی از مسئولان شهرستانی همراهی میکردند.
 فرماندار شهرستان بهارستان و مسئولان شهرستان در این دیدارهای روحانی علاوه بر جویا شدن حال والدین شهید معظم محمدرضا گلستانی و مادر شهید محمد جعفری دستوراتی را جهت تعمیر منزل این بزرگواران صادر کردند.
و در پایان نیز لوح سپاسی به رسم یادبود و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان توسط اعضای حاضر به والدین شهید معظم محمدرضا گلستانی و مادر شهید محمد جعفری اهدا شد.
شهید محمد رضا گلستانی در سال 1344 در روستای امامزاده باقر(ع) شهرستان بهارستان چشم به جهان گشود و از همان نوجوانی با ایمان سرشار قدم در راه ولایت گذاشت.
عشق او به اسلام و رهبری زمینه حضور وی در دفاع مقدس را فراهم کرد و پس از یکددوره آموزشی به جبهه حق علیه باطل اعزام شد و در نهایت حضور در عملیات والفجر 8 در ۲ اسفند ۱۳۶۴ به آرزوی دیرینه خویش رسید و به فیض شهادت نائل آمد.
شهید محمد جعفری در سال 1345 در روستای امامزاده باقر(ع) شهرستان بهارستان چشم به جهان گشود.
وی به عنوان سرباز وظیفه در تیپ40 ارتش مشغول به خدمت مقدس سربازی شد و در نهایت در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۶۵ در منطقه عملیاتی سومار مفقود الاثر شد.