طرح بازدید از خانواده های شهدای شهرستان بهارستان با حضور نماینده مردم شهرستان های رباط کریم و بهارستان، فرماندار بهارستان، امام جمعه شهر گلستان و جمعی دیگر از مسئولین اجرا شد.

به گزارش خبرگزاری ایران آنلاین، در طی بازدید های متعدد مسئولین شهرستان بهارستان از خانواده های شهدا و تقدیر از آن ها، این بار بازدید از خانواده های شهدای شهر صالحیه صورت گرفت.
در طی این طرح حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان های بهارستان و رباط کریم، بیژن سلیمان پور فرماندار بهارستان، حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی صفایی امام جمعه شهر گلستان و جمعی دیگر از مدیران شهرستانی به بازدید از خانواده های شهدای شهر صالحیه پرداختند.
مدیران و مسئولین شهرستان بهارستان ابتدا به منزل شهید نادعلی امیدنیا رفتند، و مادر شهید به صحبت در رابطه با نحوه شهادت آن شهید والامقام پرداخت، در پایان این بازدید از خانواده شهید نادعلی امیدنیا تقدیر و تشکر به عمل آمد.

دیگر شهید شهر صالحیه شهید ناصر محمدی می باشد که مدیران بهارستانی به منزل این شهید بزرگوار نیز رفتند و پس از گپ و گفت با خانواده شهید، از پدر شهید ناصر محمدی تقدیر کردند و به نشانه سپاس لوحی را به او اهدا نمودند.

به گزارش خبرگزاری، طرح بازدید از خانواده شهدای شهرستان بهارستان توسط مسئولین شهرستان همچنان ادامه دارد، تا پیرو سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با بازدید از خانواده شهدا و زنده نگه داشتن یاد  و آرمان آن ها، عطر شهدا در شهرستان بهارستان باقی بماند.